Originalita

POUZE 100% originál


Dnešní internetová doba stále více nahrává internetovým podnikatelům, kteří zdánlivě beztrestně prodávají po internetu napodobeniny (fejky) známých značek Calvin Klein, Tommy, Armani a dalších. Koupí zboží u nás získáte nejen prvotřídní zákaznický servis, rady, ale i naprostou 100 % jistotu toho, že kupujete originální produkt, který Vás svou kvalitou a provedením nezklame. 

Jako společnost, která zastřešuje tento malý rodinný eshop, působí naše firma jako distributor značek Calvin Klein Jeans, Tommy Jeans, Calvin Klein Underwear, Tommy Hilfiger, Emporio Armani, Guess a dalších.Tyto produkty bereme napřímo od renomovaných výrobců, proto Vám jako jedni z mála, můžeme dát opravdovou garanci toho, že kupujete autentickou značku. 

1) Jak poznat ´´fejk´´ - CENA

Nejjednodušším know how je prostě cena - boxerky Calvin Klein originál za 699 nebo 799 korun prostě nikde nelze koupit. Víte proč? Protože to samotná značka ani distributor nedovolí. Představte si, že vlastníte exklusivní značku, která prostě není úplně pro každého. Chtěli byste, aby Vám Vaší značku degradoval nějaký prodejce tím, že jí záměrně bude prodávat pod cenou? Určitě nikoliv. A nechtějí to připustit ani světoví výrobci. Jestliže tedy někde vidíte například Calvin Klein boxerky 3 pack za 699-799 korun, hodně zbystřete. Je totiž velice podivné, že by taková společnost za tuto cenu mohla prodávat originály, vzhledem k nákupní ceně a hodnotě zboží. 


2) Sídlo eshopu

má eshop P.O BOX? Nebo sídlí v Anglii? Nebo není na 1 pohled vidět kdo za ním stojí? Ruce pryč - zboží Vám dorazí, ale buďte si jistí, že provozovatelé těchto eshopů vědí moc dobře, proč sídlí v Anglii nebo nemají fyzické sídlo pro vrácení zboží. Neradi, aby jim tam přišla třeba čenichat celní správa nebo COI

3) Pomůžeme Vám - hlaste fejky. 

koupili jste si produkt a nejste si jistí originalitou? Protože jsme hlavně velkoobchodními distributory značek, 100% spolehlivě rozpoznáme fejk. A hlavně - máme vytipované internetové prodejce, kteří 100% prodávají neoriginály. Pokud máte podezření, napište nám email, pošlete nám fotky a my to budeme řešit. A hlavně, postaráme se o to, aby takový prodejce již dále nemohl působit na trhu.


napište nám na obchod@lookme.cz pokud jste si koupili napodobeninu, nebo na to máte podezření.